Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Özel Kozağaç Anaokulu, okulumuz 2018 yılında doğdu, çok yeni bir okuluz ama deneyimli ve istekli eğitim kadromuzla çok emek harcayarak kurduğumuz okulumuzla gurur duyuyoruz. Her noktasında emeğimiz çabamız var. Herşey çok güzel olsun diye çok uğraştık istediğimiz gibi giden bu yolda çocuklarımız ve siz velilerimizle kocaman bir aile olmak istiyoruz.

Okulumuz geniş sınıflarımız ve bahçemizle çocuklarımıza oynayabilecekleri, enerjilerini atabilecekleri güzel bir ortam sunuyor.Deneyimli eğitim kadromuz 15 kişilik donanımlı sınıflarımızda öğrencilerimize keyifli bir öğrenme süreci yaşatıyor. Çocuklarımızın psikomotor, sosyal duygusal,özbakım, dil gelişimi ve bilişsel gelişim gibi tüm gelişim alanlarını kapsayan eğitimleri sevgi dolu öğretmenlerimiz tarafından veriliyor.

Dil eğitimlerimizle çocuklarımız dili yaşayarak öğrenmesini sağlayarak sağlam bir temel oturtmalarına yardımcı oluyoruz.Yaratıcı drama derslerimizle çocuklarımıza kendilerini rahatça ifade edebilmeleri için yol gösterici oluyor. Aynı zamanda bizim onları tanımamıza, keşfetmemize yardımcı oluyor, böylelikle küçücük yaşlarında eğilimlerini daha rahat farkedip onları siz velilerimizle beraber çok daha güzel yönlendirebiliyoruz. Çünkü biz unutmuyoruz ki ‘’Ağaç yaş iken eğiliyor’’.

ÖZEL KOZAĞAÇ ANAOKULU

05322505560